پروژه آماده معماری ساختمان تجاری مسکونی به همراه مدارک کامل

پروژه آماده معماری ساختمان تجاری مسکونی به همراه مدارک کامل

پروژه آماده معماری ساختمان تجاری مسکونی به همراه مدارک کامل

پروژه آماده کلیه مدارک معماری ساختمان تجاری مسکونی منطبق بر ضوابط شهرداری شامل نقشه های کامل و اجرایی معماری، سازه فولادی و نما با ترسیم فنی، دارای مبلمان، پلان معکوس سقف، لایه بندی شده، همراه با پلی لاین کلیه محدوده ها از ساختمان با سه طبقه پارکینگ و دو طبقه تجاری به مساحت 6000 مترمربع و بیست طبقه مسکونی (220واحد 110 الی 320 متری) به مساحت 35000 مترمربع در زمینی به مساحت 6700 مترمربع زیربنا. ساختمان دارای لابی وسیع، سالن ورزش، سالن اجتماعات، فروشگاه، انبار، روف گاردن و سایر فضاهای مورد نیاز می باشد که رندر های کلیه فضا ها به همراه نمای پروژه به همراه سایر مدارک ارائه شده است.

- فایل اتوکد شیت بندی شده معماری شامل سه تیپ طبقات پارکینگ، دو تیپ طبقات تجاری، بیست تیپ طبقات مسکونی با پلان های متفاوت، پلان بام، پلان هلی پد و سایت پلان می باشد.

- فایل اتوکد شیت بندی شده سازه فولادی شامل مجموعه نقشه های سازه 25 طبقه، پلان فونداسیون، پلان تیرریزی، کلیه ی جزییات فنی و اتصالات تیر و ستون ها و تیپ بندی انواع تیر های مورد استفاده می باشد.

- فایل اتوکد شیت بندی شده نما شامل پلان با مقیاس یک به یک از کلیه نما های ساختمان، جززیات فنی اتصالات و نازک کاری، تیپ بندی انواع درب و پنجره ها و مقاطع عمودی و افقی از پروژه می باشد.

- رندر ها شامل تصاویر متنوعی از نمای پروژه در جهات محخلف در شب و روز، فضاهای تجاری، راهرو مسکونی، سالن اجتماعات، سالن ورزش و لابی و ... می باشد.

 

امکان ویرایش: فایل دارای امکان ویرایش تمام جزییات را دارد.

امکان چاپ و پلات: فایل های مدارک طبق اصول طراحی فنی ترسیم شده و رندر ها با کیفیت بالا گرفته شده و با بهترین کیفیت قابلیت چاپ و پلات را دارا می باشند.

قابلیت استفاده: این پروژه جهت ساخت در زمینی مشابه، ارائه به شهرداری یا ارائه طرح پنج معماری دوره کارشناسی و سایر دروس مرتبط با مجتمع های مسکونی، سازه و ترسیمات فنی قابلیت استفاده دارد.

فرمت فایل دانلودی: .ZIP

فرمت فایل اصلی: DWG (v2010) / JPEG

نرم افزار مورد نیاز جهت اجرا: برای اجرای فایل های این پروژه به نرم افزار Autodesk AutoCad حداقل ورژن 2010 و یک نرم افزار برای اجرای تصاویر نیاز دارید.

تعداد صفحات: 20 شیت معماری / 33 شیت سازه / 63 شیت نما / 20 رندر

 

تصاویر پروژه:

 

پروژه آماده معماری ساختمان تجاری مسکونی

پروژه آماده معماری ساختمان تجاری مسکونی